Підготовка до конкурсу-захисту МАН

мала академія наук України

Мала Академія наук України (МАН) – творче державно-громадське об’єднання учнівської молоді.

Основною  метою діяльності МАН є:
—         виявлення здібностей та обдарувань  учнів;
—         сприяння самовизначенню і самореалізації особистості засобами залучення до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки;
—         підготовки до майбутньої професійної діяльності.

МАН – це хороша школа
Самопізнання,
Саморозвитку,
Самопідготовки.

ПРОЙДИ ЇЇ!

МАН – це шлях
Можливостей,
Відкриттів,
Компетентності.

ОБЕРИ ЙОГО !

МАН – це випробовування
Характеру,
Здібностей,
Волі.

ВІЗЬМИ СВОЮ ВЕРШИНУ !

Тобі 14, 15, 16, 17 років і ти хочеш:
—        Поглибити свої знання у тій чи іншій галузі науки, яка тебе захопила?
—        Внести свій маленький внесок у розвиток Великої науки?
—        Зробити своє відкриття?
—        Стати більш сміливим, цілеспрямованим та креативним?

ТОДІ МАН — ЦЕ ДЛЯ ТЕБЕ!

Мала Академія наук України (МАН) — загальнодержавний науковий проект, освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. МАН була створена за сприяння Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

У Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України беруть участь учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учні, вихованці, слухачі (відповідного віку) позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих І-ІІ рівня акредитації навчальних закладів, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю.

У конкурсі можуть брати участь учні 7-8 класів за умови виконання ними випробувань із базових дисциплін за програмами 9 класу.

Правила МАН-нові

Вимоги написання та оформлення МАН нові

Титул МАН

ТЕЗИ ЗРАЗОК

Вимоги до оформлення тез

Памятка слухача МАН

Добавить комментарий